Het team

Bestuur
Naam Functie Mailadres
Eelco Wellinga Secretaris (DB) secretaris@sportlust-enschede.nl
Erik Butterhoff Bestuurslid (DB) erik.b@sportlust-enschede.nl
Saskia Smit Bestuurslid (DB) saskia.s@sportlust-enschede.nl
Josien Tiehuis Bestuurslid josien.t@sportlust-enschede.nl
Kyra Pen Bestuurslid (aspirant) kyra.p@sportlust-enschede.nl
Saskia Profijt    Bestuurslid (aspirant) saskia@sportlust-enschede.nl
     
     
Vrijwilligers
Naam Functie Mailadres
Astrid Dijkmann    SKN en financiën    factuur@sportlust-enschede.nl
Lisa Ainsley Verenigingsmanager lisa@sportlust-enschede.nl
Patricia Tonnema De grote clubactie groteclubactie@sportlust-enschede.nl
Rebecca Ganeshi Vrijwilligersdeclaraties declaraties@sportlust-enschede.nl
Saskia Profijt Ledenadministratie ledenadm@sportlust-enschede.nl
     
Cluster coördinatoren
Naam Functie Mailadres
Daphne Escalante Coördinator dans wedstrijdteams daphne@sportlust-enschede.nl
Julia Lefers Coördinator dans recreatie / peuter & kleuter julia.l@sportlust-enschede.nl
Lindi Ketelaar Coördinator gym peuter & kleuter lindi.k@sportlust-enschede.nl
Lisa Ainsley    Coördinator turnen dames lisa@sportlust-enschede.nl
Madeleine Achterberg Coördinator freerunning madeleine.a@sportlust-enschede.nl
Mitchel Ganeshi Coördinator nijntje pleintje mitchel.g@sportlust-enschede.nl
Shannon de Leeuw Coördinator gym recreatie shannon@sportlust-enschede.nl
Stan Broen Coördinator turnen heren stan@sportlust-enschede.nl
     
     
Divisie coördinatoren turnen dames
Naam    Functie    Mailadres
Dorien Meijer Divisie coördinator turnen dames 3e/4e divisie dorien.m@sportlust-enschede.nl
Kyra Laarman    Divisie coördinator turnen dames 6e divisie kyra.l@sportlust-enschede.nl
Lindi Ketelaar Divisie coördinator turnen dames 5e divisie lindi.k@sportlust-enschede.nl
     
Train(st)ers
Naam Functie Mailadres
Daphne Escalante Trainster dans (L3) daphne@sportlust-enschede.nl
Dorien Meijer Trainster gym/turnen (L3) dorien.m@sportlust-enschede.nl
Jordy Rozeboom Trainer freerunning (L2) jordy.r@sportlust-enschede.nl
Julia Lefers Trainster dans (L4) julia.l@sportlust-enschede.nl
Kyra Laarman Trainster gym/turnen (L3) kyra.l@sportlust-enschede.nl
Lindi Ketelaar Trainster gym/turnen (L3) lindi.k@sportlust-enschede.nl
Madeleine Achterberg    Trainster gym (L3) madeleine.a@sportlust-enschede.nl
Mae-lynn Koopman Trainster gym/turnen (L3 i.o.) mae-lynn.k@sportlust-enschede.nl
Merel Zandstra Trainster gym/turnen (L3 i.o.) merel.z@sportlust-enschede.nl
Mitchel Ganeshi Trainer gym (L3) mitchel.g@sportlust-enschede.nl
Romy Snijders Trainster gym/turnen (L3) romy.s@sportlust-enschede.nl
Ryan Schaefer Trainer freerunning (L2) ryan.s@sportlust-enschede.nl
Shannon de Leeuw Trainster gym/turnen (L3) shannon@sportlust-enschede.nl
Stan Broen Trainer gym/turnen heren (L4) stan@sportlust-enschede.nl
     
     
Assistenten
Naam Functie Mailadres
Asha Hodge
Assistent gym (L2) asha.h@sportlust-enschede.nl
Britt Siebum Assistent gym/turnen (L2) britt.s@sportlust-enschede.nl
Dewi van Wijk Assistent gym (L1) nvt
Erik Stappenbelt  Assistent freerunning (L2 i.o) nvt
Esmee Zandstra Assistent gym(L2) nvt
Guusje Bellers Assistent gym (L1) nvt
Isa Moes Assistent gym/turnen (L2) nvt
Jade Smoorenburg Assistent gym (L2) nvt
Janique Nijenhuis Assistent gym/turnen (L2) janique.n@sportlust-enschede.nl
Karlijn Vagevuur Assistent dansen (L2 i.o.) nvt
Katie Bonenkamp Assistent gym (L2 i.o.) nvt
Laurie van Ooijen Assistent gym (L2 i.o.) nvt
Lieke Butterhoff Assistent gym (L2 i.o.) nvt
Linn Klasens Assistent freerunning (L2 i.o.) nvt
Liset Slaa Assistent gym (L2 i.o.) nvt
Liz Bloemendaal    Assistent gym (L1 i.o.) nvt
Marie-Claire Persijn Assistent dans (L2) nvt
Mayra de Leeuw Assistent gym/turnen (L2) mayra.l@sportlust-enschede.nl
Mohini Girjasing Assistent dans (L2 i.o.) nvt
Muskan Akbari    Assistent gym (L1 i.o.) nvt
Nora Smit Assistent dans (L2 i.o.) nvt
Nova Meijerink    Assistent gym (L1 i.o.) nvt
Quinty ten Oever Assistent gym/turnen (L2) quinty.o@sportlust-enschede.nl
Tygo Hardy Assistent freerunning (L1 i.o.)    nvt