Maandag

Tijd
16:00 - 18:00
Groep
Turnselectie JT di 2
Tijd
18:00 - 19:00
Groep
Freerunning ma 8-12 jaar
Locatie
Tijd
19:00 - 20:00
Groep
Dansfit 25+ jaar
Tijd
17:00 - 18:00
Groep
Demo WeAreTrouble ma
Tijd
18:00 - 19:00
Groep
Demo WeAreFearless ma
Tijd
19:00 - 20:30
Groep
Demo WeAreInMotion ma
Tijd
20:30 - 21:30
Groep
Demo WeAreUnited ma
Tijd
16:30 - 19:30
Groep
Turnselectie Dames ma

Dinsdag

Tijd
17:00 - 18:00
Groep
Gym Dr Coppes di 5-7 jaar
Tijd
18:00 - 19:00
Groep
Gym Dr Coppes di 8-12 jaar
Tijd
19:00 - 20:00
Groep
Gym Senior Dr Coppesstraat
Tijd
19:00 - 20:00
Groep
Calisthenics di 18-35 jaar
Locatie
Tijd
16:00 - 17:00
Groep
Gym Stroink 6-7 jaar
Locatie
Tijd
17:00 - 18:00
Groep
Gym Stroink 8-9 jaar
Locatie
Tijd
18:00 - 19:00
Groep
Gym Stroink 10-13 jaar
Tijd
16:30 - 17:30
Groep
Gym Zwering 6-7 jaar
Tijd
17:30 - 18:30
Groep
Gym Zwering 8 jaar
Tijd
18:30 - 19:30
Groep
Gym Zwering 9-10 jaar
Tijd
19:30 - 20:30
Groep
Gym Zwering 11-14 jaar

Woensdag

Tijd
17:00 - 18:00
Groep
Gym Helmerhoek wo 6 jaar
Tijd
18:00 - 19:00
Groep
Gym Helmerhoek wo 7 jaar
Tijd
18:00 - 19:00
Groep
Gym Helmerhoek wo 8-9 jaar
Tijd
19:00 - 20:00
Groep
Gym Helmerhoek wo 10+
Tijd
19:00 - 20:00
Groep
Gym Senior Helmerhoek
Tijd
14:30 - 15:30
Groep
Gym Senior Spinnerstraat
Tijd
17:00 - 18:00
Groep
Demo WeAreTrouble wo
Tijd
18:00 - 19:00
Groep
Demo WeAreFearless wo
Tijd
19:00 - 21:00
Groep
Demo WeAreUnited wo
Tijd
16:30 - 19:30
Groep
Turnselectie Dames wo

Donderdag

Tijd
19:00 - 20:00
Groep
Calisthenics do 18-65 jaar
Tijd
17:30 - 18:30
Groep
Freerunning do 8-12 jaar
Tijd
19:15 - 20:45
Groep
Freerunning Talenten
Tijd
16:30 - 19:30
Groep
Turnselectie Dames do
Tijd
16:30 - 18:30
Groep
Turnselectie JT do 2

Vrijdag

Tijd
17:30 - 18:30
Groep
Streetdance Dr Coppesstraat vr 6-8 jaar
Tijd
18:30 - 19:30
Groep
Streetdance Dr Coppesstraat vr 9-11 jaar
Tijd
19:30 - 20:30
Groep
Streetdance Dr Coppesstraat vr 12-16 jaar
Tijd
16:00 - 17:00
Groep
Gym Helmerhoek vr 6-7 jaar
Tijd
16:00 - 17:00
Groep
Gym Helmerhoek vr 8-9 jaar
Tijd
17:00 - 18:00
Groep
Freerunning vr 06-7 jaar junior
Tijd
18:00 - 19:00
Groep
Freerunning vr 08-9 jaar
Tijd
19:00 - 20:00
Groep
Freerunning vr 10-12 jaar
Tijd
20:00 - 21:00
Groep
Freerunning vr gevorderd 12+ jaar
Tijd
15:15 - 16:00
Groep
Gym Park de Kotten Special 5-12 jaar
Locatie
Tijd
16:45 - 17:30
Groep
Jongensgym Special Het Riet 6-8 jaar
Locatie
Tijd
17:30 - 18:30
Groep
Jongensgym het Riet vr 5-8 jaar
Locatie
Tijd
18:30 - 19:30
Groep
Jongensgym het Riet vr 9-12 jaar
Tijd
16:30 - 19:30
Groep
Turnselectie Dames vr

Zaterdag

Tijd
09:00 - 10:00
Groep
Gym Florapark 6 jaar
Tijd
10:00 - 11:00
Groep
Gym Florapark 7-8 jaar
Tijd
11:00 - 12:00
Groep
Gym Florapark 9+ jaar
Tijd
09:00 - 09:45
Groep
Nijntje Beweegt Helmerhoek 2-3 jaar
Tijd
09:30 - 10:00
Groep
Peuter- en Kleuterdans Helmerhoek
Tijd
09:45 - 10:30
Groep
Nijntje Beweegt Helmerhoek 3-4 jaar
Tijd
10:00 - 11:00
Groep
Streetdance Helmerhoek za 6-8 jaar
Tijd
11:00 - 12:00
Groep
Streetdance Helmerhoek za 9-11 jaar
Tijd
12:30 - 13:30
Groep
Streetdance Helmerhoek 12+ jaar
Tijd
13:30 - 14:30
Groep
Modern/Jazz Helmerhoek za 9-16 jaar
Tijd
10:00 - 11:00
Groep
Freerunning za 7-8 jaar
Tijd
11:00 - 12:00
Groep
Freerunning za 9+ jaar
Tijd
13:00 - 16:00
Groep
Turnselectie Dames za
Tijd
09:15 - 10:00
Groep
Nijntje Beweegt Spinnerstraat 2-3 jaar
Tijd
10:00 - 10:45
Groep
Nijntje Beweegt Spinnerstraat 4-5 jaar
Tijd
11:00 - 12:00
Groep
Gymnastiek Spinnerstraat 6-9 jr
Tijd
09:00 - 09:45
Groep
Calisthenics za 18-65 jaar
Tijd
09:45 - 10:30
Groep
Bootcamp za 8-16 jaar

Zondag

Tijd
09:30 - 12:30
Groep
Turnselectie Dames zo
Tijd
12:30 - 14:00
Groep
Gymnastiek Plus 6+ jaar Op Uitnodiging
Tijd
12:30 - 14:30
Groep
Turnselectie JT zo 2