Het team

Bestuur
Naam Functie Mailadres
Eelco Wellinga Secretaris (DB) secretaris@sportlust-enschede.nl
Erik Butterhoff Bestuurslid (DB) erik.b@sportlust-enschede.nl
Kyra Pen Bestuurslid kyra.p@sportlust-enschede.nl
Saskia Profijt    Bestuurslid saskia@sportlust-enschede.nl
Saskia Smit Bestuurslid (DB) saskia.s@sportlust-enschede.nl
     
Vrijwilligers
Naam Functie Mailadres
Anneke Soedhoe SKN en financiën    factuur@sportlust-enschede.nl
  De grote clubactie groteclubactie@sportlust-enschede.nl
Rebecca Ganeshi Vrijwilligersdeclaraties declaraties@sportlust-enschede.nl
Saskia Profijt Ledenadministratie ledenadm@sportlust-enschede.nl
     
Cluster coördinatoren
Naam Functie Mailadres
Daphne Escalante Coördinator dans wedstrijdteams daphne@sportlust-enschede.nl
Mitchel Ganeshi Coördinator nijntje pleintje mitchel.g@sportlust-enschede.nl
Stan Broen Coördinator turnen heren stan@sportlust-enschede.nl
     
     
Divisie coördinatoren turnen dames
Naam    Functie    Mailadres
Mae-lynn Koopman / Romy Snijders Divisie coördinator turnen dames 3e/4e divisie mae-lynn.k@sportlust-enschede.nl /
romy.s@sportlust-enschede.nl
Lindi Ketelaar Divisie coördinator turnen dames 5e divisie lindi.k@sportlust-enschede.nl
Kyra Laarman    Divisie coördinator turnen dames 6e divisie  kyra.l@sportlust-enschede.nl
     
Train(st)ers
Naam Functie Mailadres
Daphne Escalante Trainster dans (L3) daphne@sportlust-enschede.nl
Jordy Rozeboom Trainer freerunning (L3) jordy.r@sportlust-enschede.nl
Julia Lefers Trainster dans (L4) julia.l@sportlust-enschede.nl
Kyra Laarman Trainster gym/turnen (L3) kyra.l@sportlust-enschede.nl
Lindi Ketelaar Trainster gym/turnen (L3) lindi.k@sportlust-enschede.nl
Madeleine Achterberg    Trainster gym (L3) madeleine.a@sportlust-enschede.nl
Mae-lynn Koopman Trainster gym/turnen (L3) mae-lynn.k@sportlust-enschede.nl
Merel Zandstra Trainster gym/turnen (L3 i.o.) merel.z@sportlust-enschede.nl
Mitchel Ganeshi Trainer gym (L3) mitchel.g@sportlust-enschede.nl
Romy Snijders Trainster gym/turnen (L3) romy.s@sportlust-enschede.nl
Ryan Schaefer Trainer freerunning (L2) ryan.s@sportlust-enschede.nl
Shannon de Leeuw Trainster gym/turnen (L3) shannon@sportlust-enschede.nl
Stan Broen Trainer gym/turnen heren (L4) stan@sportlust-enschede.nl
     
     
Assistenten
Naam Functie Mailadres
Asha Hodge
Assistent gym (L3 i.o.) asha.h@sportlust-enschede.nl
Bijou Visscher    Assistent gym (L1 i.o.)  
Benthe Koekkoek Assistent gym (L1 i.o.)  
Britt Siebum Assistent gym/turnen (L3 i.o.) britt.s@sportlust-enschede.nl
Cas Brinkhuis Assistent freerunning (L2)  
Catelijne Zwiers    Assistent Calisthenics (L3)  
Dewi van Wijk Assistent gym (L1)  
Esmee Zandstra Assistent gym (L2)  
Janique Nijenhuis Assistent gym/turnen (L2) janique.n@sportlust-enschede.nl
Karlijn Vagevuur Assistent dansen (L2)  
Katie Bonenkamp Assistent gym (L2)  
Laurie van Ooijen Assistent gym (L2)  
Lieke Butterhoff Assistent gym (L2)  
Linn Klasens Assistent freerunning (L2)  
Liset Slaa Assistent gym (L2)  
Liz Bloemendaal    Assistent gym (L1 i.o.)  
Marie-Claire Persijn Assistent dans (L2)  
Mayra de Leeuw Assistent gym/turnen (L3 i.o.) mayra.l@sportlust-enschede.nl
Milan Huijsmans Assistent freerunning (L2)  
Mohini Girjasing Assistent dans (L2)  
Muskan Akbari    Assistent gym (L1)  
Nora Smit Assistent dans (L2)  
Nova Meijerink    Assistent turnen (L1)  
Quinty ten Oever Assistent gym/turnen (L2) quinty.o@sportlust-enschede.nl
Rosaline Klaver Assistent turnen/dans (L2)  
Sem Aalderink    Assistent turnen heren (L2)  
Storm Hemssems    Assistent freerunning (L2)  
Tygo Hardy Assistent freerunning (L2)