Het team

Bestuur
Naam Functie mailadres
Eelco Wellinga Secretaris (DB) secretaris@sportlust-enschede.nl
Erik Butterhoff Bestuurslid (DB) erik.b@sportlust-enschede.nl
Saskia Smit Bestuurslid (DB) saskia.s@sportlust-enschede.nl
Josien Tiehuis Bestuurslid josien.t@sportlust-enschede.nl
Lisa Ainsley Verenigingsmanager lisa@sportlust-enschede.nl
Saskia Profijt Ledenadministratie ledenadm@sportlust-enschede.nl
     
     
Cluster coördinatoren
Naam Functie mailadres
Daphne Escalante Coördinator dans daphne@sportlust-enschede.nl
Dorien Meijer Coördinator turnen d 3e/4e div dorien.m@sportlust-enschede.nl
Jordy Rozeboom Coördinator freerunning jordy.r@sportlust-enschede.nl
Kyra Laarman Coördinator turnen d 6e div kyra.l@sportlust-enschede.nl
Kyra Pen Coördinator turnen dames kyra.p@sportlust-enschede.nl
Lindi Ketelaar Coördinator turnen d 5e div lindi.k@sportlust-enschede.nl
Mitchel Ganeshi Coördinator peuter & kleuter mitchel.g@sportlust-enschede.nl
Shannon de Leeuw Coördinator gym shannon@sportlust-enschede.nl
Stan Broen Coördinator turnen heren stan@sportlust-enschede.nl
     
Trainers
Naam Functie mailadres
Daphne Escalante Trainster dans (L3) daphne@sportlust-enschede.nl
Dorien Meijer Trainster gym/turnen (L3) dorien.m@sportlust-enschede.nl
Jordy Rozeboom Trainer freerunning (L2) jordy.r@sportlust-enschede.nl
Julia Lefers Trainster dans (L3) julia.l@sportlust-enschede.nl
Kyra Laarman Trainster gym/turnen (L3) kyra.l@sportlust-enschede.nl
Kyra Pen Trainster gym/turnen  (L3) kyra.p@sportlust-enschede.nl
Lindi Ketelaar Trainster gym/turnen (L3) lindi.k@sportlust-enschede.nl
Mae-lynn Koopman Trainster gym/turnen (L3) mae-lynn.k@sportlust-enschede.nl
Merel Zandstra Trainster gym/turnen (L3 i.o.) merel.z@sportlust-enschede.nl
Mitchel Ganeshi Trainer gym/nijntje beweegt (L3) mitchel.g@sportlust-enschede.nl
Romy Snijders Trainster gym/turnen (L3) romy.s@sportlust-enschede.nl
Ryan Schaefer Trainer freerunning (L2) ryan.s@sportlust-enschede.nl
Shannon de Leeuw Trainster gym/turnen (L3) shannon@sportlust-enschede.nl
Stan Broen Trainer gym/turnen heren (L3) stan@sportlust-enschede.nl
     
     
Assistenten
Naam Functie mailadres
Asha Hodge
Assistent gym (L2) nvt
Britt Siebum Assistent gym/turnen (L2) nvt
Dewi Kalika Assistent gym (L1) nvt
Dewi van Wijk Assistent gym (L1  i.o.) nvt
Esmee Zandstra Assistent gym (L2) nvt
Guusje Bellers Assistent gym (L1 i.o.) nvt
Isa Moes Assistent gym/turnen (L2) nvt
Jade Smoorenburg Assistent gym (L2) nvt
Janique Nijenhuis Assistent gym/turnen (L2) nvt
Karlijn Vagevuur Assistent dansen (L1) nvt
Katie Bonenkamp Assistent gym (L1 i.o.) nvt
Laurie van Ooijen Assistent gym (L1 i.o.) nvt
Lieke Butterhoff Assistent gym (L1 i.o.) nvt
Linn Klasens Assistent gym (L1 i.o.) nvt
Liset Slaa Assistent gym (L1 i.o.) nvt
Marie-Claire Persijn Assistent dans (L3) nvt
Mayra de Leeuw Assistent gym/turnen (L2) nvt
Mohini Girjasing Assistent dans (L1 i.o.) nvt
Nora Smit Assistent dans (L1 i.o.) nvt
Quinty ten Oever Assistent gym/turnen (L2) nvt